Xam.pl
wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » BLUETTI

BLUETTI

BLUETTI

BLUETTI - producent przenośnego źródła energii

W swojej ofercie posiadają całą linię produktów do przechowywania energii słonecznej dla poszukiwaczy przygód i wszelkiego rodzaju życia poza siecią. W związku z tym tworzą produkty, aby zapewnić, że Twoja moc jest zawsze i wszędzie tam, gdzie jej potrzebujesz.
Nowy generator słoneczny wykorzystuje akumulator sodowo-jonowy do magazynowania energii. Ta technologia, rozwijana od kilku lat, powoli opanowuje świat jako technologia bezpieczniejsza i tańsza od rozpowszechnionych baterii litowo-jonowych.
 

Nowość na rynku


Misją Bluetti stało się dostarczanie wszystkim ludziom czystej, przyjaznej środowisku energii elektrycznej, w efekcie czego możliwe byłoby wyrównanie różnic i podniesienie standardu życia w miejscach, gdzie jej braki przyczyniają się do powstawania problemów ekonomicznych. Celem firmy jest również zrewolucjonizowanie przemysłu poprzez szerokie wykorzystanie energii słonecznej – dostępnej niemal wszędzie, a zarazem niedrogiej. Udało się to osiągnąć dzięki wyprodukowaniu nowatorskich, innowacyjnych generatorów solarnych.
Wszystko, co musimy zrobić, to jedynie podłączyć do niej jakiekolwiek urządzenie, które chcemy zasilić - nieważne, czy będzie to lodówka, laptop, czy może dron.


Najwyższa jakość


Pierwsze produkty Bluetti, zostały wprowadzone na w lipcu 2019 roku i od tego czasu są dobrze przyjmowane .
Jednym z najważniejszych aspektów firmy przy projektowaniu nowych produktów jest to, że używają najwyższej jakości, najdłużej dostępnych materiałów. Projektują wszystkie części od podstaw, zamiast oznaczać istniejące produkty białą etykietą. Od płyty głównej BMS po kontroler MPPT i inwertery wybierają materiały, które wyróżniają się i przetrwają.

 


Przenośna stacja Bluetii EB55 słoneczny generator

Przenośna mobilna stacja powerbank Bluetti EB55 537Wh

2 549,99 zł brutto2 073,16 zł netto
 • Producent: BLUETTI
 • Dostępność: Niedostępny
 • Stan magazynowy: 0 szt.
Przenośna stacja zasilania power bank Bluetti EB55 wyróżnia się niespotykanym modułowym designem. Doskonale sprawdzi się zarówno w terenie jak i w domu. Za pomocą stacji mobilnej możesz zasilać szeroką gamę produktów np. telefony, laptopy, aparaty cyfrowe, telewizory, urządzenia medyczne czy oświetlenie. Stacja zasilania EB55 może obsługiwać 13 urządzeń jednocześnie takie jak mini lodówka, kuchenka, ładowarki USB. Posiada tryb oszczędzania energii oraz ładowanie z zapalniczki samochodowej.
 
dodaj do porównania
Panele fotowoltaiczne Bluetti SP120 120W panel słoneczny

Panel fotowoltaiczny słoneczny Bluetti SP120 120W do stacji zasilania

Zapytaj o cenę
 • Producent: BLUETTI
 • Dostępność: Niedostępny
 • Stan magazynowy: 0 szt.

Panel słoneczny Bluetti SP120 120W jest przenośny, składany i inteligentnie zaprojektowany, zapewniając swobodny i łatwy sposób wytwarzania energii na plaży, w ogrodzie, na polu namiotowym. Najwyższej jakości monokrystaliczne ogniwa zapewniają wysoką sprawność. Składany panel słoneczny używa złącza MC4 które jest przeznaczone do stosowania z większością generatorów słonecznych na rynku, w tym z generatorami słonecznymi BLUETTI.

dodaj do porównania
Przenośna stacja Bluetii EB180 1800Wh słoneczny generator

Generator agregat mobilna stacja zasilania Bluetti EB180 1800Wh

Zapytaj o cenę
 • Producent: BLUETTI
 • Dostępność: Niedostępny
 • Stan magazynowy: 0 szt.
Przenośna stacja zasilania elektrownia Bluetti E180 o mocy 1800Wh. Doskonale sprawdzi się zarówno w terenie jak i w domu. Za pomocą stacji mobilnej możesz zasilać szeroką gamę produktów np. telefony, laptopy, aparaty cyfrowe, telewizory, kuchenki, urządzenia medyczne czy oświetlenie o mocy 1000W.
Generator słoneczny może być ładowany zarówno z gniazdka sieciowego jak i z paneli słonecznych. Ultra-bezpieczny akumulator litowy.


 
dodaj do porównania
Panele fotowoltaiczne Bluetti SP200 200W panel słoneczny

Panel fotowoltaiczny słoneczny Bluetti SP200 200W do stacji zasilania

Zapytaj o cenę
 • Producent: BLUETTI
 • Dostępność: Niedostępny
 • Stan magazynowy: 0 szt.

Panel słoneczny Bluetti SP200 200W jest przenośny, składany i inteligentnie zaprojektowany, zapewniając swobodny i łatwy sposób wytwarzania energii na plaży, w ogrodzie, na polu namiotowym. Składany panel słoneczny używa złącza MC4 które jest przeznaczone do stosowania z większością generatorów słonecznych na rynku, w tym z generatorami słonecznymi BLUETTI. Najwyższej jakości monokrystaliczne ogniwa zapewniają wysoką sprawność.

dodaj do porównania

Informacje

 • xam.pl kupuj bezpośrednio
 • glowna
 • STATYCZNE
012
0
Copyright Xam.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Powered by Escapex7
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
darmowa dostawa