Dostępność:Dostępny
Czas wysyłki:Natychmiast
Koszt wysyłki:od 6,90 zł
Numer katalogowy:808
Kod producenta:CV1
Stan magazynowy: 14
Stan produktu:Nowy
Gwarancja:Gwarancja sprzedającego 12m
Specyfikacja:
Kompatybilność:
Zestaw zawiera:
Adapter wyposażony jest w trzy wejścia:
Adapter umożliwia transmitowanie obrazu z kompatybilnych smartfonów, tabletów i laptopów na ekran telewizora bądź projektora w jakości HD 4K 30Hz i niższych jak 2k czy full HD. Jest to doskonałe rozwiązanie pozwalające na komfortowe przeglądanie multimediów, oglądanie filmów czy granie w gry na znacznie większym ekranie.
Produkt kompatybilny jest ze smartfonami i tabletami obsługującymi technologię OTG oraz z większością systemów operacyjnych. Między innymi z Windows i Mac OS.
Wejście USB 3.1, w które wyposażona jest przejściówka, umożliwia podłączenie większości urządzeń zewnętrznych.
100% Oryginalny adapter przejściówka hoco
Adapter, rozdzielacz wysyłamy nowy, zapakowany w oryginalne opakowanie producenta.
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.